Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vasárnap lesz anyák napja....

Vasárnap lesz anyák napja. Ciki, ha csak a kertben nyíló gyönyörű virágokból kötök az anyukámnak csokrot? Sajnos most nem igen van pénzem boltban venni virágot.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
én, mint anya, NEM tartanám cikinek a gyerekemtől kapott virágot, bárhonnét van.
2010. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még jobban is értékeli, hiszen te dolgoztál meg vele. Nem a pénz számít, hanem a gesztus.
2010. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEM!!!!Ezek a leggyönyörűbbek!
2010. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ugyanúgy fog sírni, mintha a virágboltban vettél volna több ezerérét csokrot.
2010. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy anyának nem az fontos, hogy méregdrága csokorral köszöntik, hanem, maga a köszöntés. Hidd el, ha egy pitypanggal köszöntöd fel, annak is örülne.
2010. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki!
2010. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban mindig elmentem a közeli erdőbe orgonát szedni, vagy a kertből szedtem le a virágot. Szerintem is a gesztus a fontos, nem a drága ajándék.
2010. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
estetleg még szedhetsz neki szép vadvirágokat is, de szerintem így se ciki, hacsak nem a kert díszeit téped le.....:)....anyukád szerintem jól tudja, h nem teheted meg és nem is várja el tőled, h a virágosnál költsd el a maradék pénzedet
2010. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én fiaim is ilyen csokrokat készítenek mindig. Én pedig elolvadok, mert még pár soros verset is mondanak hozzá. Esetleg te is csináld így. De ha csak virágot adsz, az is elég, hiszen anyukád érzi, hogy gondoltál rá és ez a lényeg!

:)

2010. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.Megnyugodtam picit. :)
2010. ápr. 26. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!