Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto fanok, mi a véleményetek?

Naruto fanok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
vége szeretett animénknek....na most mi lesz? :P komolyra fordítva a szót én minden másodpercét imádtam ennek az animének <3 szörnyen sajnálom , hogy vége van de tényleg...örökké nyomot hagy a szívemben ez a vicces , de ugyanakkor szomorú és tényleg CSODÁLATOS anime :) de a fillereket még megnézem :D nektek mi a véleményetek arról , hogy imádott/szeretett animéteknek ilyen "hamar" vége van?

2016. okt. 13. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azóta nem követtem mióta Sasuke megölte Danzo-t. A mangában megnéztem mi a vége még régen mert érdekelt. De ha már az anime is eljutott a végigig(?), ledarálom fillerek nélkül. Max azokat nézem meg ami érdekel(kakashi arca), mert vannak ám jó filler epizódok is, szerintem. Csak azért nem kellett volna ennyi szezont csinálni neki.

Egy remek animének tartom, bár eltudtam volna képzelni más befejezést, de ettől függetlenül a kedvencem marad. Szerintem ez a "hamar" elég relatív. Szerintem nagyon is sokáig futott a sorozat! :D

2016. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedvenc animém maradt attól függetlenül,hogy elég pocsék a vége.Még a mai részt nem néztem meg,de nem lesz több rész már? :D
2016. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nincs vége. Van kb. 1 epizódnyi anyag, de előtte biztos rengeteg filler lesz megint.
2016. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!