Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha a teljese...

Titeket is zavar, ha a teljesen normális, nem sértő, nem is kioktató válaszaitokat lepontozzák?

Figyelt kérdés

Néha tényleg nem értem a dolgot. Olyankor teljesen normális, hogy nem mindenkinek tetszik a véleményem, ha belefolyok egy vitába, de ha normálisan válaszolok egy kérdezőnek, akkor furcsának találom, hogy le kell pontozni, de mindegy.


Amúgy nem ez határozza meg a kedvem, hogy itt milyen értékelést kapok, csak a tényt, hogy feleslegesen lepontoznak most vettem észre. :D



2016. okt. 13. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Két eset amire nem tudsz befolyással lenni:

1: a kérdező "speciális" fajta, és ha nem azt mondod amit hallani akar (hiába objektíven jogos és hasznos), azért is ellened fog reagálni és pontozni.


2: rossz helyen és rossz időben válaszolsz, annak tartamától függően lepontoznak, mert:

- csak úgy, van aki így dolgozza fel a feszültséget

- mást lepontoznak így bosszúból ő is így tesz mindenkivel

- van aki hobbiból csinálja és élvezetet okoz neki mások frusztrálása

- általános tévhit hogy az értékelés tetszik/nem tetszik alapú, a hasznos/nem hasznos helyett

2016. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hidegen hagy a pontozás...


viszont amikor más ezen bosszankodik azt nem tudom hova tenni... de nagyon szórakoztató, hogy ilyen semmis dolgon kiakadnak. :D

2016. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első igazad van teljesen. Második, szerintem sem érdemes ezzel foglalkozni amúgy, igazából nem érdekel, végül is mindenkinek joga van eldönteni, hogy hasznosnak tartja a válaszom vagy sem.
2016. okt. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!