Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?

Luna Purdy kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
néha a fejemben lévő hangok parancsolják meg, hogy mit tegyek, mert ha nem teszem meg azt mondják, hogy el leszek átkozva... Ezért néha hülyének néznek az osztálytársaim, hogy miket csinálok. Bár néha elgondolkozom azon is, hogy lehet, hogy csak magammal beszélek... Nem tudom.Lehet, hogy most páran hülyének fogtok nézni de igazából én sem tudom nagyon, hogy mi ez. Aki meg hülyeségeket akar írni az légyszíves NE itt tegye meg.

2016. jún. 24. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez nem trollkodás, akkor azonnal menj el orvoshoz, mert ez nagyon súlyos betegség!
2016. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem trollkodásnak szántam :D néha nem foglalkozok vele de aztán megint jelentkeznek a hangok... vagy csak egy... Nem tudom.
2016. jún. 24. 11:10
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el egy dokihoz és nyíltan beszélj vele ezekről.
2016. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shinja válasza:
nálam is van hasonló helyzet, csak nem vagyok fenyegetve :D. Tőlem is kérnek dolgokat, de legtöbbször megállom, hogy olyat tegyek amit nem akarok. Ha nem vesznek rá valami nagyon durvára akkor ne törődj vele :)
2016. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. jún. 26. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!