Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emiatt érezzem magam rosszul?

Emiatt érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
nemrégiben jöttem hazafelé mikor egy (kimondom)cigány oda jött hozzám lejmolni . megmondtam neki ,hogy van pénzem de nem adok mert vannak gyerekeim. elkezdett fenyegetőzni ,hogy leszúr .megmondtam neki ,hogy még 1 ilyen szava van és fejjel állítom a betonba és takarodjon a szemem elől(ez így is lett ). nos a probléma ott kezdődik,hogy ilyenkor a gyerekeimre gondoltam ,hogy de jó ,hogy most nem ők voltak itt. és itt kezdődik a bűntudatom ,hogy most hagytam elmenni és mi van ha egy nőt esetleg egy gyereket fog most kirabolni?én meg nem tettem semmit :(
2010. ápr. 25. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad emiatt rosszúl. Ez hülyeség.

És ha gyáva nyusziként viselkedsz akkor meg veled mi lett volna?!Mivan ha leszúr?

Nem vagy félős és ez jó dolog mert megtudod magad védeni!És mivel a cigány is gyávának tűnt ezért otthagyott.Csak szavak voltak az ő szájából!Mert ha komolyan gondolta volna akkor előveszi a kést...

Ne rágd magad ilyeneken!

2010. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem érted m a kérdésemet. elkergettem de ha most hagytam elmenni épségbe. és ha egy gyereket vagy nőt fog csesztetni?
2010. ápr. 25. 19:58
 3/7 A kérdező kommentje:
nem azt mondom ,hogy kárhogy nem adtam oda neki az értékeimet .hanem ,hogy kár ,hogy nem vitettem be a rendőrőkell vagy tettem mozgásképtelenné.
2010. ápr. 25. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:

De értettem a kérdésed.

De ezen felesleges rágódnod:S HIszen lehet,hogy nem is történt semmi.

2010. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát.Lehet. és ha még is ?
2010. ápr. 25. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem azért írom,mert érzéketlen vagyok de amiről nem tudunk az nem fáj.

AMúgy meg akik olyanok,mint az a cigány az úgy is visszakapja a sorstól azt amit megérdemel!

2010. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja,eredetileg úgy van hogy visszakapja a sorstól,de ezt a cigányoknál még nem nagyon tapasztaltam...Beverhettél volna neki egy jó nagyot,de most már mindegy,ezen tényleg ne edd magad:)Sok ilyen férfi kellene aki így gondolkodik:)
2010. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!