Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippek? Veletek is volt ilyen?

Meow901 kérdése:

Tippek? Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már eléggé sok egyest bekapkodtam az elmúlt hónap(ok)folyamán.

Ismerem anyát,tudom mennyire kiakadna ha megtudná.A tanáraimat is ismerem és nagyon szemetek hogy minden rosszat elmomdanának rólam a sok egyes kíséretében.

Anya pedig kitalálta hogy nem tanulok és hogy 2 ismétlem 2 óra alatt nem lehet felkészülni más napra.És be akar menni a suliba megnézni a jegyeim.

Hohy mondjam el neki.

A sok egyest még szeptember körül kaptam amikor nem tanultam.Viszont mimden erőmmel azon vagyok hogy ezt mind kijavítsam.Ma is két ötössel jöttem haza.

De ez most kit érdekel.A lényeg hohy tuti leüvöltene és eltíltana mindentől de már pár hete azon vagyok hogy minden órán önkéntesen feleljek vagy írjak.

Csak hát ez nem egyszerű addig nem akarom hohy lássa a jegyeim amég ninvs alatta pár bemutatható jegy.Valahogy ki kéne másznom ebből.


2016. okt. 18. 19:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!