Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkaugyi kozpont honlapjan...

A munkaugyi kozpont honlapjan minek van olyan lehetoseg hogy lehet kerdeseket feltenni ha ugyse valaszoljak meg?

Figyelt kérdés
beregisztraltam es lehet ilyet. emailben kellene valaszolniuk. pont egy napja kerdeztem azota sincs semmi. minek van ez ha ugyse valaszolnak??? telefonalni elegge utalok meg eleg kenyes a dolog kisse megalazo is konnyebb volt leirni mint telefonba mondani ezert kerdeztem igy toluk

2016. okt. 24. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

" pont egy napja kerdeztem azota sincs semmi."

Majd lesz, gondolom nem te vagy az egyetlen akivel foglalkoznak, úgy gondolom sorra kerülsz.

Lehet hogy telefonon se kaptad volna meg a kért információt.

2016. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet kerdeseket feltenni, csak nehany elore meghatarozott dolgot lehet elintezni. A kerdesekre nem valaszolnak e-mailben.
2016. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat bameg en beregisztem es kerdeztem is de te biztos jobban tudod. azt nem mondtam hogy minden munkaugyi kozpontnal lehet ilyet. de ahol en vagyok ott lehet
2016. okt. 25. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak leírva, hogy miket lehet csinálni e-mailben. Kérdést feltenni sajnos nem lehet. De például a jelentkezési kötelezettség teljesítése, az hasznos, mert nem kell bemenni a kiskönyvvel, csak küldeni nekik egy e-mailt.

2016. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!