Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem a matekot, minden...

Nem értem a matekot, minden napom egy szenvedés! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most kerültem gimibe... Egy nagyon putri általánosban végeztem, ahol volt, hogy nagyon sokszor meg sem voltak tartva az órák, vagy a tanár csak leült, és olvasgatott, mert mindenki üvöltözött, vagy csak mondta, de nem érdekelte, hogy ki mit ért....

Nagyon sok anyag kimaradt, amit nagyon nehezen sikerül bepótolgatnom, de jöttek ezek a kiemelések is, és egy hetet hiányoztam, mert beteg voltam, már félig át is vették, nekem egyszerűen fogalmam sincs az egészről... Korrepetálásról ne is beszéljünk, mert nem engedhetem meg magamnak anyagiak miatt... Mindennap van matekunk, és megyünk a táblához... Nekem pedig ott kell égni, mert nem értem az egészet... Pedig rajtam kívül mindenki érti.... Mit tegyek? Könyörgöm segítsetek, mert már nem bírom...


2016. okt. 25. 23:04
 1/1 anonim válasza:
Ha rajtad kívül mindenki érti , akkor beszéld le egy osztály vagy évfolyamtársaddal hogy egy két délután magyarázza már el valaki. Kizárt hogy egy jò fej sincs aki megtenné.
2016. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!