Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látott már valaki ilyen lényt?

Látott már valaki ilyen lényt?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem én, hanem a szüleim a tanúk. Ugyanúgy írták le magát a lényt és a látottakat is; Este volt, az autópályán haladtak és arra lettek figyelmesek, hogy valami hirtelen átsiet az úton a kocsitól kb tíz méterre. A bizarr része, hogy a betonkorlátnál nem hogy lelassított volna, egyszerűen nekiszaladt és köddé vált.

Ami a kinézetét illeti:

Patkány szerű testalkat, de annál sokkalta nagyobb (mint egy macska?), szőrtelen, fehér, az orra hosszúkás, a lábai kurták, a szeme pedig testéhez képest aránytalanul nagy és fekete.

A szüleim szavának hitelességében hiszem, tehát nem téma.



2016. okt. 26. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem volt rés ott a betonkorlátnál?

Például a Hegyeshalmi öreg határnál láttam egymás után rakott betontömböket, és némelyik között rés volt, például egy kutya át tudott szaladni.

2016. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kényelmes lenne azt mondani, hogy igen, de a dolog Németben történt és itt szerencsére a korlátok még éppek. :) A szüleim pedig biztosak a látottakban.
2016. okt. 26. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ennek erősen kitalációszaga van. Ugyanis

- este már nem lehet nagyon jól látni;

- nagy sebesség mellett nem lehet ennyire megfigyelni semmit;

- a szeme színét semmiképpen.

2016. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezőkém, vagy te hazudsz, vagy a szüleid.


Aki azt állítja, hogy este, autóban ülve, százas tempónál meg tudja állapítani egy mozgásban lévő, macska méretű élőlény szemének a színét, az... nos, az hazudik.

2016. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ilyen reakciókra természetesen számítottam. :) Amúgy kamionnal voltak, mert apum épp dolgozott, anyukám pedig elkísérte. Nem hinném, hogy százzal repesztettek, de örülök, hogy felhoztad a dolgot és tisztáztuk.

Egyébként a kérdésemre még nem igazán kaptam választ, de örülnék, ha a következő kommentelő megpróbálná félretenni a kritikus énjét és csak a lényegre koncentrálna. Tehát van ilyen állat, vagy ehhez hasonló? (A köddéválásos dolgot hagyjuk, azt rajtam kívül úgysem hiszi el a szüleimnek senki.) Azért kérdezem, mert a szüleim beszámolója felkeltette az érdeklődésemet, de a neten sajnos - egy fekete szemű, fehér szőrű görényt kivéve - nem találtam semmit.

2016. okt. 27. 00:45
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha kamion, akkor valóban nem százzal, hanem kilencvennel haladtak - nem nagy a különbség. Cserébe viszont fent ültek mindketten jó magasan, ahonnan még sokkal nehezebb mindezt pontosan látni.


De tudod mit? Szerintem szellemvérpatkány volt.

2016. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 How Arrow válasza:

Szia én is kamionos vagyok. Én is láttam már bizarabb dolgokat is, minden a fáradságnak a műve.

Olyankor meg kell álni és aludni.

2016. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!