Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ha ugy lennete...

Ti mit tennetek ha ugy lennetek mint ahogyan en?

Figyelt kérdés
a csaladommal elutott minket egy aut, A lanyomnak (3 honaposnak) eltort a bal laba nekem a lepemet kivettek, a tobbit nem is mondom, a parom fel hogy ha a csavo bortont kapp akor megoli a csaladja a csaladomat?

#autó #balesetrol
2016. okt. 28. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószìnű a börtön,van épp elég baj,akkor ne aggòdjatok mêg ilyen butsàgon!
2016. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy településen éltek, azért félsz a másik családtól?

Ha jól értelmeztem, Ti vagytok a sértett fél, akkor miért állna bosszút az elkövető családja?

2016. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért 2-es, mert Kolompáréknál ez így megy. Életem egy szakaszában egy elmaradottabb vidékre szólított a munkám. Három oldalról cigány szomszédom volt. Szerencsére három különböző rasszhoz tartoztak, volt oláh, beás, román. Az első kettő dolgos, törekvő fajta, a román és a kolompár sohasem fog beilleszkedni. Akkoriban fenyőültetvénnyel egészítettem ki a keresetemet, így karácsony tájékán sokan látogatták meg a kertemet. A legtöbben nappal, de sokan jöttek éjjel is. Utóbbiak nagyon sok bosszúságot okoztak, mert sötétben nem látták, mit vágnak ki, csak amikor már a földön feküdt, jöttek rá, hogy a másik szebb. Szóval nem elég, hogy loptak, még rongáltak is. Egyik évben ástam pár gödröt, amit letakartam fenyőgallyakkal. Jött a Jóska, belelépett a gödörbe, eltört a lába. Utána még engem akartak megölni, mert hogy szegény Jóskának eltörtem a lábát. :-))
2016. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na ezt mondom en is
2016. okt. 30. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!