Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha ebbe a helyzet...

Mit tennétek ha ebbe a helyzetbe lennétek?

Figyelt kérdés
A szüleim külön élnek. Amikor elváltak akor én anyuhoz költöztem a barátommal mert meg engedte, de a páromnak ne nagyon felelt meg,nem tetszett ez a helyzet és elköltözött pedig mindenünk meglett volna anyámmal nem volt a kkora gond azóta már bánja is.Utánna oda költöztünk apuhoz azt hittük ott jobb lesz de ahogy bánt meg beszélt velünk az már mindennek a teteje volt..dolgozni nem akart,minden nap szinte ivott,szidott engem is ha csináltam valamit az volt a baj ha nem akkor az.A pénzét elidta szinte nagy addságba keveredett és azt kérte költözzünk el mert ő nem bir minket fentartani amiben egyrészt igaza van más részt ő is elitta minden pénzét..Anyunak viszont új párja van ide már vissza nem nagyon kellek..érthető mert egyszer már éltünk vele meg hát neki is kialakult azóta egy párkapcsolata.. A párom szüleihez még annyira sem kellünk azt mondták ott apáromat betudják fogadni engem nem mert nincs hely.Nem tudom mit tegyek nem szeretnék senki nyakán se lenni.De elköltözni meg nincs lehetőségem külön lakásba mivel nincs 1 jól fizető állásunk sem,itt sajna nagyon nehéy a muka lehetőség... amit keresek pényt az arra kevés.
2014. dec. 20. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Irány külföld. Gondolom, beszéltek valamilyen idegen nyelvet.
2014. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!