Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan a legkönnyebb megtanuln...

Hogyan a legkönnyebb megtanulni másik kézzel írni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és nagyon megszeretnék tanulni bal kézzel írni , de nem tudom hogyan fogjak hozzá. Érdemes -e ugyan azzal a technikával , mint amit elsőben tanítanak ?

2016. okt. 29. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán írj vele sokat, de otthon ne suliban mert a suli anyag fontos. Egyszer oszitársamnak eltört a jobb keze és muszáj volt ballal írni, a végére tök jól írt, de még nem volt tökéletes szóval sok idő kell, de szerintem sose lesz olyan ügyes és gyors mint az eredeti író kezed. De azért nem árt ha mindkettő használható :D mondjuk egy baleset esetén :D remélem sikerül és talán hülyeség de kitartást, menő ha két kezes vagy :D
2016. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. okt. 29. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes az elsős módszert alkalmaznod. Gyorsabban fogsz haladni, mint akkor. Először nagyobb méretben írj, könnyebb formálni a betűket. Ha van rá lehetőséged, először az iskolai táblán gyakorolj. ( szünetben, vagy a tanítás végén)
2016. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
ne tedd mert megvakulsz. egyszer olvastsm hogy valaki balkezes volt es jobbkezre kenyszeritettek es megvakult. nem vicc
2016. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es hol hallottál ilyen hülyeséget? :D


Finom mozdulatoktól haladj az apróbbig és sikerülhet ha fogékony vagy rá.

2016. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!