Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik könyvkiadót válasszam,...

Melyik könyvkiadót válasszam, ha írtam egy mesét?

Figyelt kérdés
Egy fura, állatos, füzetben összesen 128 kis oldalas mesét írtam, amit szeretnék kiadatni. Melyik könyvkiadó foglalkozik ilyesmivel?

2016. nov. 2. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Többször volt már a kérdés.
2016. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem találtam olyat, ahol meséről lett volna szó, és nem akarok rossz helyet választani.
2016. nov. 2. 10:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Könyvkiadóban dolgozom. Ha megfizeted, akkor bármelyik kiadó befogadja. Ha nagyon ciki, akkor név nélkül közreműködik a kiadásban.

Ha nem vagy nagykorú, akkor veled nem állnak szóba. Pénzt nem fogsz kapni, neked kell fizetni, s részben előre. Több százezer forintról van szó.

Optimális esetben pár év alatt visszajön annyi, amennyit beletettél.

2016. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az 5.mondatnál megálltam.
2016. nov. 2. 10:16
 5/19 anonim ***** válasza:

Add ki magad.

Nyiss egy blogot, és folytatásokban tedd fel oda.

Rögtön látni fogod a visszajelzések alapján, hogy érdemes-e folytatni. Persze a reklámról is neked kell gondoskodni.


Ugye pénzt nem reméltél belőle? De így legalább nem lesznek nagy költségeid - csak foglalkozni kell vele, tehát az időd kell rászánni.

2016. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már egyszer írtam a webnode-ra, csak ott egyszercsak nem adta be az egészet, és inkább abbamaradt. Van fent egy oldalon is, de ott is most a rövidebb változat van, és csak 1 embert érdekel, pedig eleinte nem győztem nézni a kommenteket.
2016. nov. 2. 11:44
 7/19 anonim ***** válasza:

Akkor ebből levonhatod a megfelelő következtetéseket.

Ez azt jelenti, hogy ha kiadnád, valószínűleg akkor se érdekelne több embert.

Ezeknek pedig talán a tizede venné meg (jó esetben). De lehet, hogy csak a századrésze.

2016. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet még egy oka is... legalábbis MA még az emberek többsége elvárja a helyes magyar beszédet.

Ha a történetedben is annyi a hiba, mint az itteni írásodban (nem sok, de azért akad), az sok embert visszarettent.


Tudod, az olvasástól azt reméljük, hogy JAVÍTJA a nyelvtudásunkat is - de legalábbis nem rongálja.

2016. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most te azt hiszed, hogy egy szemetet írtam? Hát nem sokkal lettem okosabb. Meg nem mindegy azért, hogy gépen írom, vagy egy füzetben....
2016. nov. 3. 10:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Milyen formában van meg neked a szöveg? Papírra lejegyezve, vagy számítógépben?
2016. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!