Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyan valós...

Hallottatok már olyan valós történetet, hogy netes perverz állat (többnyire kemény bdsm-et kedvelő pasikra gondolok) úgy hálóz be fiatal lányokat, hogy előbb a lány anyja a célpont? Hálás lennék a válaszokért.

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 02:29
 1/9 TR75 ***** válasza:
79%

Én nem hallottam. De szerintem ez nem is életszerű.

Hacsak anyu eleve nem ilyesmiben utazik, és direkt keresi az alkalmat, hogy ilyen alakokkkal ismerkedjen. De akkor is, miért anyun keresztül a lányt?

Ha a lánynak annyi esze van, hogy miután anyut bepalizta, ő még hajlandó belegabalyodni ebbe a dologba...

Nincs itt némi paranoia?

2016. nov. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
ezt nem hallottam! Légyszi, Megadnád a mamád címét? :)
2016. nov. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám.
2016. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hangozhat paranoidnak, de ettől függetlenül szerintem van ilyen.
2016. nov. 6. 22:33
 5/9 TR75 ***** válasza:

Persze-persze, lehetséges, csak valahogy ez így tényleg nem stimmel. Elcsábítja az anyát, hogy a lányt megkapja... Nyilván az élet sok helyzetet produkálhat, de valahogy ez... Miért kell előbb az anyát megkörnyékezni? Hogy anya-lánya ellentétet szítson, aztán bedobja magát a lánynál, az meg azért is ráharap a csalira, csak hogy anyut idegelje? Vagy hogy?

Tényleg érdekel a dolog logikája.

2016. nov. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
igen, ez velem történt meg
2016. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6/6 Tényleg megtörtént veled?


(Egyébként én csak kérdezek, a sztori egy ismerősömmel kapcsolatos, és szeretnék neki segíteni, ezért kérdezősködöm.)

2016. dec. 3. 02:47
 8/9 anonim ***** válasza:
a történet igaz lehet, de nem úgy, mint a kérdésben. Az események fordítva történhettek, erre van sok példa, amikor pld egy férfi feleségül vesz egy nőt, majd utána megismeri a lányát és elcsábítja. Tehát nem egy bonyolult tervet sző a fiatal csaj megszerzésére az anyján keresztül
2016. dec. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egy kemény BDSM-et kedvelő pasi nem csak azzal játsza ezt, aki szintén partner ebben (pl. az anya partner, de a lánya nem), akkor az kőkemény erőszak, amit a törvény is büntet. Ha két ember szereti, tegye, leljék benne örömüket, de ezt senki sem kényszerítheti olyanra, aki ebben nincs benne.

Ha tehát az anyád barátja ilyennel próbálkozna nálad nyugodtan feljelentheted.

2016. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!