Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm 15 éves és én 18...

A barátnőm 15 éves és én 18 éves vagyok,3 hete esett teherbe, engem ezért meg fognak büntetni, meg mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés
Szeretem a lányt,gumival csináltuk és valószínűleg kiszakadt

#terhes a barátnőm
2016. nov. 6. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki büntetne meg? Legfeljebb az apjától számíthatsz pár maflásra, de nem történt semmi törvénybeütköző.
2016. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy büdös pofont. Inkább beszéljétek meg hogy hogyan tovább, mi legyen a gyerekkel stb..
2016. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Család üljön össze , tegye félre a babonát a de tök jó lesz unoka vagy a folyamatos büntetést .Hasznos bölcs döntés jöjjön létre . Gyereknek ne legyen gyereke , ezáltal csak pokol lesz az életetek .
2016. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg a szülei feljelenthetnének, ha nem ilyen rossz indulatúak, a lányukat alaposan le fogják cseszni, ha már ilyen buta,hogy fogamzás gátlót sem szed.
2016. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is jelenthetnék fel a szülei? Nem történt bűncselekmény.
2016. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy feljelentenek mert az kiskorú megrontása lnenne, de akkor ezek szerint nem az? és mit tudnánk csinálni hogy ne tudja meg a szülei és az enyémek se és hogy ne legyen gyerek ebből?
2016. nov. 6. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

14 év feletti lányt már egy 60 éves is megfektethet büntetlenül, ha a lány szabad akaratából teszi szét a lábát. Az már más kérdés, hogy ez mennyire elítélendő, de a törvény nem tiltja. 18 év alatti fiú akár egy 11 éves lánnyal is közösülhet büntetlenül. Pár éve módosította ezt a törvényt a Fidesz.

Attól tartok, hogy a szülők nélkül nem fog menni az abortusz, de próbáljatok meg időpontot kérni a nőgyógyászaton, ketten sétáljatok el, és beszéljétek meg a nőgyógyásszal, hogy mit lehet tenni. Tudtommal pénz is kell hozzá.

2016. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7es, annyit pontosítanék hogy ha a másik fél még nem mult el 18, akkor 12 év a korhatár, egy 11 éves lánnyal akkor sem közösülhet
2016. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. 12 év az alsó korhatár 14-18 év közti személy esetén, 14 év alattiak számára nincs alsó korhatár.


[link]

2016. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!