Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fate/stay night és a Fate/az...

A Fate/stay night és a Fate/az night:Unlimited blade Works ungyan az?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a Fate/Zero-t és ez ennek a folytatása elvileg de még régen volt egy Fate/stay night 2006-ban de annak elég ronda volt a grafikája.Aze első rész ugyanaz a történet volt. Lesznek eltérések vagy csak szebb grafikára váltottak és ez egy ReMake? Mert ez már nem az a stúdió mint ami 2006 ban csinálta.

2016. nov. 6. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Más a kettő. Az alap story megegyezik de a karakterek személye is eléggé más, más kapcsolatban vannak , olyan is van aki meghal az egyikbe a másikba nem.

Szóval érdemes mind a 2-t megnézni sztem.

2016. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Fate/stay night alapja egy visual novel, ami három route-ból áll:

Fate/stay night - 2006-os sorozat ezt dolgozta fel

Fate/stay night: Unlimited Blade Works - ezt feldolgozták egy mozifilm formájában pár éve, meg az általad említett feldolgozása van

Fate/stay night: Heaven's Feel - ezt egy filmtrilógia formájában fogja feldolgozni az ufotable stúdió (UBW, Fate/Zero)

Az alapfelállás ugyanaz, de ahogy az első is írta, különböző végeredménnyel zárulnak a történetek (mással jön össze, mások halnak meg).

Ha érdekel a Fate/stay night világa, szerintem ajánlott mindegyiket megnézni, nekem a sima jobban tetszett, de ez egyéni vélemény.

2016. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!