Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a matektól! Segítség!...

Félek a matektól! Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég mazekból dolgozatot írtunk, és holnap ugye hétfő, és ki fog derülni. Mikor írtam, könnyűnek tűnt, de most be vagyok parázva. Nem szeretném hogy kiderüljön. Nagyon félek. És ez a tanár olyan, hogy nála nem lehet javítani. Ha megírsz egy dolgozatot rosszúl, akkor megmondja (magában) hogy ez a gyerek rossz tanuló. És példáúl ha a következő dolgozatot megérne tételezzük fel egy ötöst, akkor őt nem érdekli. Addig keres a dolgozatban bármilyen hibát (pl: helyesírási hiba, 6-os 9-esnek néz ki stb.) ameddig nem talál.


NAGYON FÉLEK!!! :(


SEGÍTSETEK, MEGŐRÜLÖK!😭



2016. nov. 6. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
*matekból
2016. nov. 6. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a 6-os 9-esnek néz ki az nem "helyesírási gond" és elég nagy a gond:D Írj szépen innentől, akárhogy is sikerül a doga, meg ellenőrizd le. Amúgy ha teljesen hibátlan és van benne mondjuk pár dolog amibe bele tud kötni akkor se tud annyit összeszedni hogy mondjuk 2-est tudjon adni. Amúgy ne aggódj ilyeneken, ez nem a világvége, még akkor is ha annak tűnik. Később ennél sokkal komolyabb gondjaid lesznek az életben, meg kell tanulni ezeket kezelni. Nem kell leszarni mindent, de nem szabad hogy ennyire ideges legyél egy dolgozattól.
2016. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor derül ki, hogy milyen az iskola. Ha mondvacsinált -- valóban mondvacsinált! -- hibát talál a tanár akkor szépen irány az osztályfőnök és majd az elrendezi. Ha nem, akkor így járás van :/
2016. nov. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak most tudtam válaszolni. Nem tudom miért féltem. 4-es lett. :D
2016. dec. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!