Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok létrehozni...

Hogyan tudok létrehozni oldalt a facebookon nem vagyok vállalkozó, de van engedélyem a sütik és torták készítéséhez. Ehhez szeretnék oldalt létrehozni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem keresem meg, mert nincs ilyen. Ha állítasz valamit akkor hivatkozz rá, ne csak a levegőbe beszélj.


Nincs kötelező fizetés a Facebookon, csak lehetőségként kínálják fel ha oldalad van. Vagy reklámfelületért fizetsz, ami a reklámsávban van, vagy kiemelt bejegyzésért ami a hírfolyamban lesz reklám.

2016. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat, egyben tévedtem: nem kell külön fizetni érte.

A megalakításkor még erről volt szó.


Itt van pl. egy leírás:

[link]


De a gugliban özönlenek a találatok. Ha már ezeket se találod, akkor minek neked üzlet? Akkor csak bukni fogsz rajta.

2016. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez a cikk arról szól hogy miért érdemes oldalt létrehozni. Benne is le van írva, hogy ingyenes. Sosem volt szó arról hogy fizetős lesz, kinyírná magát a Facebook ha bármilyen fizetést rákényszerítene az emberekre.

Kommentek óta szajkózod a hülyeséget és a tévhitet. Amiről az oldal beszél, az üzleti oldal = facebook oldal. Bármilyen oldal, de ők üzleti jelzővel illetik, ettől függetlenül semmi különbség nincs az oldalak között. Mind ingyenes, az is volt és az is marad.

2016. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na, most viszont én kérem, hogy hozz leírást.

Ugyanis, amit én idéztem, pl. ott is le van írva, hogy normál oldalon max. 5000 ismerősöd lehet, és mindegyiket vissza kell igazolni. Üzleti oldalon aki kedvel, az már az ismerősöd is. Más különbség is van, nézd csak meg!

2016. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem érted: nincs olyan, hogy üzleti oldal. Kétféle lapod lehet Facebookon: vagy profilod (kizárólag magánszemélyként, max 5000 ismerőssel vagy feliratkozókkal kitolható a limit, vagy pedig oldalad. Minden ami nem profil, az oldal. A rajongói oldalak, a fan clubok, a városoknak létrehozott oldalak, és a céges oldalak is amik valamilyen szolgáltatást vagy terméket képviselnek, és még ezeknek a millió variációjuk. Ha te létrehozol egy oldalt az üzletednek, az lesz egy üzleti oldal, mert az üzletről szól. Ha létrehozol egy oldalt a kedvenc sorozatodnak, akkor az egy rajongói oldal lesz.


Ezeknek az oldalaknak semmilyen kötelezettségük nincs, ami által fizetniük kellene. Az általad linkelt cikk azért beszél üzleti oldalról, mert üzleti szempontból közelíti meg az oldalak előnyét a felhasználói profilhoz képest. Ugyanis a szabályban az van benne, hogy felhasználói profilja kizárólag magánszemélyeknek lehet, minden másból oldalt kell regisztrálni. Azért, hogy ne keveredjen a két rendszer, hiszen a személyeknek ismerősei lehetnek (korlátozott), míg az oldalaknak kedvelői (korlátlan).


Ennek ellenére te lassan tízszer leírod hogy az üzleti oldalon lévő reklámért fizetni kell. NEM KELL! Nem tudom mit kellene linkelnem, mert amit te linkeltél oldalt abban pontosan erről írnak.

A facebookon megjelenő egyetlen reklámért sem fizetsz. Ha a te oldaladat megnyitva az oldal reklámsávjában reklámot látsz, azért sem te fizetsz. Ahogy bármilyen más oldal bármilyen más reklámjáért sem te fizetsz, te csak megkapod az arcodba.

2016. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, olvasd már el, hogy mit írtam a 12-ben.
2016. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!