Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol szakszövegek fordításáho...

Angol szakszövegek fordításához melyik oldalt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Googletranslate-től kíméljetek pls.

2016. nov. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakfordítói tudást javasolok! Semmi más nem alkalmas rá.

Én pl. fotós (is) vagyok. Semelyik program nem fogja tudni, hogy a vörös és a piros nem ugyanaz fotós szakszövegben

2016. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az északi oldalt a mohás felével.
2016. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát akkor most válassz egy fordítóirodát, mégpedig olyat, amelyik a szakterületei között felsorolja azt, ami Neked szükséges. Sok területet vállal a Villámfordítás fordítóiroda és a Multi-Lingua is, csak a példa kedvéért.
2016. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a teljes cikkeket szeretném lefordítani, mert annyira azért tudok angolul, csak ha 1-2 szó nem tiszta, melyik fordító a legmegbízhatóbb?
2016. nov. 10. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a gondod, akkor más a leányzó fekvése. Írd le, milyen szakterületről van szó, hátha akad valaki itt, aki ért hozzá, s tud segíteni.
2016. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fordítás jóságára nincs előre garancia, akárki is csinálja. Egyszer láttam egy tanulmányt, amit alighanem legalább ketten ketten fordítottak, az elején ívoltó tekercs volt (ennek van értelme), a végefelé meg ugyanaz "törlős spulni" néven szerepelt, amin vagy százan százszor röhögtük szét magunkat.

De van egy oldal, ahol szakcikkek fordítói tanácskoznak, az is bármikor jó szomorúság elűzésére.

2016. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!