Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeintetek mit kezdjek magammal?

Szeintetek mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Az van hogy most vagyok 10.-es es felevkor kell az iskolaba eldonteni mit szeretnek komolyan tanulni ( emelt szinten ) 11 es 12-be ( fakt valasztas ) es most nagyon elbsztam ezt a par honapot. Minden erettsegi tantargybol 2-3 vagyok es 4.0 atlag kell a fakthoz ( felevi atlagot nezik ) nezik . Egy tantargy megy nekem.. a matek de abbol az a baj hogy a nagyon emelt szinthez nincs logikam. Csak nezek ki a fejembol egy-egy versenyfeladatnal hogy mivaaan.. de a normal szinthez meg ( ego nelkul ) jobb vagyok sokkal..


Es kicsit kecsegbe vagyok esve hogy ha nem tudok felveni faktot akkor nem tudok egyetemre meni es 18 evesen egy erettsegim lesz csak szakma nelkul :/


Vagy arra gondoltam hogy elmegyek tesnevelesi egyetemre ( sportos vagyok. Jarok edzoterembe, amerikai focizok , atletikazok stb ) es felveszem a tesi faktot es tesibol emelt es ugy. Szemelyi edzo / fel allasba tanar elkepzelesem van .. de nem tudom menyire lenne jo..



Szerintetek mit csinaljak?



2016. nov. 9. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az esett le, hogy jobb vagy sportbol, mint matekbol, tehát menj testnevelési egyetemre.
2016. nov. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A versenyfeladatoknak semmi köze a faktos matekhoz. Én a helyedben megpróbálnám, ugyanis a matek a legtöbb valamire használható szakon felvételi tantárgy.
2016. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!