Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eljárási kifogásnál mi a...

Newmi1 kérdése:

Eljárási kifogásnál mi a teendő, ha nem reagálnak rá?

Figyelt kérdés
2016.05.26.-án „eljárási kifogást” nyújtottam be a Pest Megyei Kormányhivatal Érdi Járási Hivatalához, aki ezt továbbították a másodfokon eljáró Budapest Főváros Kormányhivatala Építésügyi és Örökségvédelmi,Hatósági, Oktatási és Törvényességi Felügyeleti Főosztály részére. Akik, a határozatukkal szemben 2016.02.10.-én benyújtott felülvizsgálati kérelmemet, amit útmutatásuknak megfelelően a Budapest Környéki Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság részére címeztem, egyszerűen és önkényesen nem továbbították. A bíróság kérelmem alapján kérte be az ügy iratait. Az általam benyújtott eljárási kifogásra ez ideig nem reagáltak, ami sérti az emberi jogaimat. Hova, melyik felettes szervhez tudok fordulni, kinél tudok panaszt tenni? Forduljak talán az Ombudsmanhoz?

2016. nov. 15. 12:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!