Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudnátok olyan lánnyal...

Fiúk! Tudnátok olyan lánnyal járni akit megerőszakoltak? Vagy ez túl nagy "teher" lenne számotokra?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 23:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha szeretem, persze.. Úgy gondolom mint a #10

Hú most fel is húztam magam hogy ilyen emberek vannak

A korod megmondod? Privátban is írhatod ha ide nem akarod

2016. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11-es, persze megmondom ha annyira érdekel. 17 éves vagyok..
2016. nov. 18. 16:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen lehet teher,ha nem tudta feldolgozni,és érzelmileg teljesen labilissá vált,igen lehet teher,bár az én első barátnőmmel ilyen nem történt,hanem nevelő szülőkhöz került,mert kitagadták a szülei amit 16 év alatt nem tudod feldolgozni,és bár szerettem,de egy idő után nagyon lehúzott amikor napokra eltűnt és mit kiderült elájult ilyesmi,és én meguntam az álmatlan éjszakákat,hogy mi a fene lehet vele,miért nem veszi fel a telefont stb.Meg untam mert lehuzot,bocsi az offért,de a kérdésben a teher szó jogos valamilyen szinten.És mielőtt azt hinnétek nem vagyok önző vagy érzéketlen,de egy ilyen trauma is érzelmileg labilissá teheti az embert,ami a párját is egy idő után ki készítheti.
2016. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szia! Lehet "teher"-nek nevezni, de nem te vagy a hibas. Olyan sracot "valassz" magadnak akiben 100%-ban megbizol, es nem fogja neked hanytorgatni, ha sirasba kezdesz nem az lesz majd hogy "fejezd mar be", hanem inkabb magahoz huz es megolel. A férfiaknak is vannak erzeseik, csaka megfelelot kell megtalalni. :)
2016. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :) örülök hogy sokan hasonlóan vélekedtek erről.
2016. nov. 23. 19:47
 16/17 anonim ***** válasza:
13-as vagyok,remélem senkit nem bántottam meg amúgy,mert nem ált szándékomba,csak voltam olyan lánnyal akinek voltak problémái,csak más trauma miatt,és csak a negatív tapasztalat beszélt belőlem,mert nem hagyta hogy segítsek.A lényeg,csak annyi hogy ne gondolja senki hogy érzéketlen lennék,mert nem vagyok az :)
2016. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Harukaze válasza:
Olyan hogy teher nincs lehet kicsit depis néha de érrezetek együtt vele el vették a szüzességét gondoljatok bele ._. rossz lehet bár én akkor is elfogadnám ha depis lenne és megpróbálnám megvígasztalni
2016. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!