Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki aszociális, magának való,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki aszociális, magának való, introvertált, annak csak úgy lehet kapcsolata, ha a természetét megerőszakolva elkezd társaságba járni, annak ellenére, hogy tehernek érez bármilyen 2 főnél nagyobb társaságot?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én még nem bírtam rávenni magam, de maradjon meg azért az egyéniséged, nem kell feltétlen beolvadni, besimulni tömegbe.
2015. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem mellesleg anyukám mindig azt mondja, hogy "kislányom, a fiúk nem fognak bejönni a szobádba, neked kéne kimenni ahhoz, hogy megismerjenek." :D
2015. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nem kell kapcsolat,gondolj arra hogy csalódsz,és véged,az ilyen emberek belehalnak az ilyenbe,mert gyengék
2015. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Azért ne keverjük már az aszociálist az introvertálttal.
2015. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Igen. De ha elkezd az ember társaságba járni, egyre nagyobba azt meg lehet szokni egy idő után

Kezdetben engem is zavart, aztán fokozatosan jobban éreztem magam. Még most is szívesebben vagyok egyedül, vagy 1-2 emberrel, de gondot már nem okoz a több sem.

Lett is barátom (és nagyobb társaságban megfigyeltem, hogy sokszor szétválik 2-3 emberre a beszélgetés, külön kis csoportokként kezdenek el beszélgetni. Így meg lehet ismerkedni.)

2015. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Végre valaki, aki az aszociális szót használja az antiszociális helyett! Már így látatlanban is szeretlek.


Egyébként igen. Vagy megváltozol, vagy várod a sült galambot. Egyébként neten próbálkoztál már ismerkedni? Mert ott akár még a sült galamb is összejöhet. Jellemzően a hozzád (hozzánk?) hasonló emberek ott találnak csak párt maguknak.

2015. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagyjából igen, bár a jellemünk megerőszakolása és a jellemünk fejlesztése között azért van egy nüansznyi különbség.
2015. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TallandThin Boy ***** válasza:
Elég, ha kimész az utcára. Legalábbis nekem elég volt, nem kellett hozzá társaságba járnom.
2015. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy nézel ki. Ha nem jól, akkor tök mindegy, mit csinálsz (ha srác vagyok). Egyébként én egyszer megpróbáltam társaságba járni (azazhogy megpróbáltak rávenni), és azóta még jobban utálom az embereket, szóval kétélű kard.
2015. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*ha srác vagy
2015. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!