Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úgy megtanulni...

Hogyan tudnék úgy megtanulni táncolni mint Michael Jackson? Nem majmolni akarom őt, csak nekem nagyon tetszik a zenéje a tánca

Figyelt kérdés
Errefelé nem nagyon van ilyen táncoktatás,a youtube-on meg nem találok olyat ahol lassan csinálnák a különbözö mozdulatokat,ha valaki tudna ebben segíteni valamilyen formában azt megköszönném

2016. nov. 24. 20:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Nézd meg a videóit sokszor és próbáld utánozni tükör előtt vagy ahogy szeretnéd az egyszerűbb mozdulatokkal kezd és utána jöhet a többi gyakorolj sokat!! :) Én így szoktam nagyábol sikerül :) MJ KING 4EVER <3
2016. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pont úgy akarsz megtanulni táncolni mint ő akkor csináld azt amit ő. Neki alapból nagy tehetsége volt hozzá és nem telt el úgy nap hogy ne táncolt volna.
2016. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is próbálkoztam/próbálkozok ezzel, lassan, de biztosan fejlődök. Koncerteket néztem, és azok alapján próbáltam elsajátítani a mozdulatokat, és tükör előtt elpróbálom. Néha fel szoktam venni videóra, és visszanézem, hogy milyen lett és min kell módosítanom. Itt az egyik rólam készült videó, a sulimban léptem fel, ahogy hallottam tetszett a többieknek :)


https://www.youtube.com/watch?v=HIlV10fAbDY

2016. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Ajánlom Alex Blanco YouTube csatornáját, lassan és részletesen mutatja be a mozdulatokat, igaz angol nyelven, de szerintem meg fogod érteni!
2016. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából azt nagyon nehéz megtanulni. Azt a fajta táncot érezni kell. Ha kicsit ráérzel akkor sikerülhet némiképpen, de erre csak a Jacksonok képesek. :)

Alex Blanco viszont tényleg nagyon ügyes, én is ajánlom.

2016. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van egy olyan játék , hogy The Experience , ennek a segítségével sokat tanulhatsz.
2016. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!