Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Testmozgás sport fogyás mit...

Testmozgás sport fogyás mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 165 cm és 60 kg, szeretnék kicsit kevesebb és formásabb lenni, milyen edzéseket és étrendeket ajánlanátok? Valaki segítesn lécci! Előre is köszönöm.

2016. nov. 24. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Lány vagy? vagy fiú? alakrformáláshoz először 1 étrend kell, amit nem tudok, szerintem csak ne egyél sok szénhidrátot illetve zsírosat, a futás a legjobb alakformáló, mellé még gugolhatsz is és akkor a feneked jobban formálodik + néha hasazhatsz egy kicsit, hogy feszesebb legyen a pocid, de szerintem nem vészes a súlyod, habár én fú vagyok 175 és 60 kiló ugyanúgy, de nem mindenkinek ugyanolyan a csontozata..

17F

2016. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy lány vagyok :)
2016. nov. 24. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
de szerintem neked nem kell sokat leadnod, vagy mégis mennyire akarsz fogyni? van egy célod esetleg? :O
2016. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
55-50 de nem baj ha nem súlyt vesztek csak ne ugy nézzek ki mint egy krumpli. (Hülye homokóra test, utálom) szeretnék sportosabban kinézni, kicsit (nagyon picit) izmosodni
2016. nov. 24. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor szerintem csináld ezt amit mondtam, meg néhány fekvő, habár azt ne vidd túlzásba, a fekvőtámaszból sok fajta van és ha rendszeresen csinálja az ember, akkor elég izmos lehet tőle a háta, egy lány meg izmos háttal furán nézne ki, áhh ne is fekvőzz :D fuss, guguolj meg néha hasazz :D heti 3szor fuss legalább :) sok sikert és kitartás :)
2016. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. nov. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!