Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak szerintetek ciki ha...

Férfiak szerintetek ciki ha kicsit dadogok néha?

Figyelt kérdés

Alapvetően normálisan beszélek. És nem dadogok állandóan. De olykor előfordul, hogy ha gyorsabban kezdek el beszélni, akkor a gondolataim előrébb tartanak..így olyankor dadogni kezdek. ( zavaromban is néha ) és amikor beszéltem egy Srác ismerősömmel, akkor...ő rám szólt, hogy aranyos vagyok amikor dadogok, de most inkább lecsapna, mert idegesítő, hogy nem tudom kinyögni amit szeretnék.


Szóval gondolom, hogy ez idegesítő tud lenni, de ritkán van ilyen és kb félprecig tart az egész...még addig sem szerintem. De zavar, mert mások is már szóltak párszor, hogy " mond már ki mit akarsz" " ne dadogj"


Ez nagyon ciki?

Titeket nagyon zavarna?


:(

19/L



2016. nov. 26. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nekem is van hogy ha felpörgök akkor állandóan bele akadok a mondandómba. A dadogás alapból pszichés dolog. Tudom hogy nehéz, de ne érdekeljen. Ha nem görcsösen kezdesz hozzá nem is fogsz dadogni.

Röviden, engem nem zavarna, bár hosszú távon elhiszem hogy türelmetlen lesz az ember.

2016. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
i i i i i i i nem.
2016. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki!!! :) Sőt, szerintem aranyos is tud lenni!


Ha szívesen beszélgetnél egy átlagos pasival, írj rám nyugodtan!!! :)


21/F

2017. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!