Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk lányok. Szerintwtek...

Fiúk lányok. Szerintwtek melyik az a pircing mennyiség ami ciki és beteges ill. hol fáj a legjobban?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 06:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam még ami ciki lett volna,mondjuk én nyitott vagyok rá
2016. okt. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Férfiaknál az fáj legjobban amit a makkra, meg úgy általánosságban a péniszre raknak.


Én személy szerint elítélem a piercinges embereket.

2016. okt. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miután a NYÍLTAN szexuális, bűnözőket és hazaárulókat tolerálni kell, nem tudom van-e az a mennyiség, ami ciki lenne.


Amúgy számomra orr, fülbe 3-3, szemöldök, orrnyereg, ajak belefér, a többi úgysem látszik. ( kivéve a nyíltan szexuális viselkedésűeknél.)

Fültágító gyűrűnek is van azert határa nálam. 1 inchnél nagyobb nekem taszító. De én maradi vagyok. Az sem tűröm, ha fogdosnak.

2016. okt. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy ciki ;) Igaz, én elfogult lehetek, mert el sem tudnám képzelni az életemet testékszerek nélkül.

Mindenki más, csak ezt sokan nem így kezelik. Ha piercinges vagy, sokszor hallhatod, hogy gyerekes vagy - fel kéne nőnöd, nem vagy normális, esetleg undorítóan nézel ki, vagy elítélendő a külsőd.

Minden testékszert viselőnek van legalább egy személyes példája, ebben biztos vagyok.

Ezen nem kell sajnàlkozni, ez van. Nekünk ezt kell elfogadnunk.

2016. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja amúgy most látom, hoflgy azt is jérdezted, hol fáj a legjobban. :D Hát, ez nehéz kérdés. :) Eddigi piercingjeim közül az Industrialt, Conch-ot és labretet tudnám egy szintre helyezni. :) (#4 voltam)
2016. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy-egy karika az orromban (mindkét cimpában egy), egy Medusa, egy áll, két Industrial, két Helix, egy szemöldök és egy Microdermal. Akarok majd egy harmadik szemet is, aztán többet az arcomba nem, de máshová igen ;)
2016. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, bocs, kihagytam: plusz még egy-egy fültágesz, az egyik 4-es, a másikat most tágítom 6-osra.
2016. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Könöm a válaszokat még csak egy patkó volt a jobb fülcimpámba de a tanárok kivetették... Akarok: Orrom közepébe, szemöldökömbe, államba, ajkamba, nyelvembe, mellbimbóimba, és ha lesz párom akk a herezacskómba 14\bi F
2016. okt. 10. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Iskolában nem ez kéne legyen a legfontosabb dolog, amivel foglalkozol - ebben egyet értek a tanárokkal.
2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az utolsó válaszolót nem értem. miért foglalkozna ezzel? úgyértem egy piercing nem fogja a tanulmányi eredményeit lerontani vagy elvenni a tanulási időt:D csak a karótnyelt emberek mondják ezt akik inkább bemondanak valami baromságot mint hogy elfogadják. a tanárok is nyilván nem azért vetették ki, mert azzal foglalkozni a tanulás helyett, hanem mert gondolom az iskolához nem megfelelő kinézetet ad, igaz szerintem a suliknak nem kéne azzal foglalkozniuk hogy a diákok hogy néznek ki, hanem hogy hogyan tanulnak, de mindegy
2016. okt. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!