Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes barátkozno...

Szofiaszilvi kérdése:

Szerintetek érdemes barátkoznom velunk?

Figyelt kérdés
Ez ellõt két évvel a mai barátnõm összeveszet egykori legjobb barátnõével igy velem és a legjobb barátnõmmel kezdett baratkozni eleinte minden jo volt....de 2honapja a legjobb baratnoim voltak mindketten de most mindenbol kihagynak leneznek rohognek rajtam es titkoloznak ellotem erdemes veluk igy baratkoznom??

2016. nov. 28. 19:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helytelen irásért
2016. nov. 28. 19:09
 2/2 anonim válasza:
Szia! Őszintén? Szerintem egyáltalán nem érdemes! A barátok nem röhögik ki egymást és nem is titkolóznak egymás előtt. Keress más társaságot! Ne hagyd, hogy a hangulatodat ezek a lányok határozzák meg! Biztosan akadnak még sokkal kedvesebb emberek rajtuk kívül, akikre megéri időt fordítani és figyelmet szentelni!
2016. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!