Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele barátkoznom?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki tudja hogy bejön nekem, stb., de jelenleg van pasija, ezért csak barátkozni akar.

Tartsam még vele a kapcsolatot, vagy inkább kíméljem meg magam?


2014. jan. 17. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten tarthatod, de ne vidd túlzásba, egyrészt csak magadnak okozol fájdalmat, másrészt az ügyet sem viszi igazán előre, ha mélyen belekerülsz a friend zone-jába :)
2014. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tartsd vele a kapcsolatot szerintem. Lehetséges, hogy a későbbiekben még lesz köztetek valami.

19/L

2014. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben nem lesz köztetek semmi. Tapasztalat. Szal sztem inkább ne kínozd magad.
2014. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 3.-al értenék egyet én is, ha nem keresné a társaságom...
2014. jan. 17. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!