Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék autóversenyző?

Hogyan lehetnék autóversenyző?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Jövőre leszek 20 éves és nagyon szeretnék autóversenyző lenni.Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehetne ezt elkezdeni?Tudom lehet mindenki azzal fog jönni hogy elkéstem,de lehet hogy nem.Azt olvastam hogy nem muszáj gokartal kezdeni hanem egyből be lehet kerülni egy Suzuki kupába vajon igaz ez?Tehát lehetne belőlem még profi autóversenyző ha jövő nyáron 20 évesen elkezdeném?És olyan 26-27 évesen már a WTCC-be bekerülnék!Ja igen még annyit hogy a Forma 1-ről már lemondtam mert azt már én is tudom hogy semmi esélyem sincs!De még lehet hogy a WTCC-be nagy szerencsével bekerülnék?Mit mondtok?
2016. nov. 28. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a gyíkhun lógsz egész nap meg álmodozol, ahelyett, hogy a pálya szélén szívnád magadba a benzingőzt vagy valaki autója alatt hasalnál tökig olajosan, akkor nem.
2016. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!