Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek milyen érzés éhezni?

Nektek milyen érzés éhezni?

Figyelt kérdés
Mi a pozitiv és negativ tapasztalatod?

2016. dec. 3. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Semmilyen, mert nem vagyok akkora b.alfasz, hogy kínozzam magam.
2016. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére sosem éheztem huzamosabb ideig.. max olyan volt, hogy nem reggeliztem és délre éhes voltam.
2016. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Éhezni nem jó. Akkor sokkal ingerültebb vagyok, de valószínűleg más is így van ezzel. Akkor sem jobb, ha tudom hogy otthon van mit enni és ha hazaérek ehetek is. Ha nincs ennivalója valakinek, az lelkileg még rosszabb lehet. ( Szerencsére még nem kerültem ilyen helyzetbe.)
2016. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oklendezem
2016. dec. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
En egy gyogyuloban levö anorexias vagyok. Volt olyan, hogy joforman semmit sem ettem, csak annyit, hogy epp ne ajuljak el, volt ,hogy kb. 500 kcal-t sem ettem. Peldaul elmentunk a nyaron a Balatonra, ott mindenki langost, palacsintat meg csomo egeszsegtelen kajat zabalt, en meg reggelire megettem egy szelet teljes kiörlesu kenyeret (aminek kb. a felet zsepibe kiköptem) ,es ezzel kihuztam vacsoraig ami par falat csirkemell volt meg egy kis sali vagy egyetlen alma(!!), amit anyukam sirva pucolt meg nekem. Volt olyan nap, hogy egyaltalan egy falatot sem ettem ebedre, neha meg csak beleturtam a kajaba es egyet-kettöt sikerult leeröltetni a torkomon. Valojaban hihetetlenul jo erzes ehezni es erezni, hogy nem pupos a hasad, hanem teljesen lapos, es körulöted mindenkinek sulyfölöslege van, de meg igyis zabalja az egeszsegtelen eteleket, te meg ures vagy, mindentöl, az eteltöl, a stressztöl. Az a baj, hogy nagyon jo erzes. 15/l
2016. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább legyen a nőn egy kicsit több felesleg mint,hogy csontvékony legyen.Lehet te úgy érzed,hogy neked jó mert megfelelési kényszered van.De az igazság,hogy a férfiak undorodnak a 30-40 kiló anorexiás nőktől.


Egyébként kérdésre válaszolva nem jó.Sosem volt olyan,hogy éheztem volna max néha van olyan,hogy felkelek és délután 1 ig kockoluk úgy hogy nem eszek semmit.Bár ez nagyon ritka.Nem jó érzés


Egyébként a férfiaknál egy 16-24 órás ételmegvonás segíthet a testépítésben alkalmanként ugyan is megugrik tőle a tesztoszterom szinted.MONDOM--->ALKALMANKÉNT NEM MINDIG!!!.Alvási időt is beleszámolva.

2017. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!