Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerb Antal gimnázium vélemény?

Szerb Antal gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Hogy vannak az évfolyamok? (8. után) Milyen szakok vannak. Milyen az iskola?
2016. dec. 4. 18:19
 1/2 anonim válasza:
Amit én tudok úgymond mondani neked az az hogy nagyon szép helyen van az iskola és a környék is nagyon jó csak nagyon nehéz ejutni. De ha már bent vagy akkor onnantól már jó. Egyik ismrősomet kitűnőséggel és nagyon jó központival vették fel.
2016. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

8. után vagy sima négyévfolyamos képzésre, vagy nyelvi (angol) előkészítőre tudsz menni. Az előbbiről azt érdemes tudni, hogy a bejutás arra viszonylag nehéz, tekintve, hogy kb csak 15 angolos és 15 németes tanulót vesznek fel. Ami a ,,nyek"-et illeti, az sem rossz, mert egy év alatt elvisz a középfokúig angolból, de ha nem akarsz egy csúszni egy évet (én személy szerint nem tenném, mert addig kb mindent el lehet felejteni más tárgyakból), akkor ne menj arra. Jó átlaggal és jó központival bejutsz, de ne felejtsd el, itt nincs szóbeli, tehát az nem tudja javítani az esélyeidet.

Az iskolai élet stb amúgy remek. Imádok ide járni, csak ajánlani tudom. A tanárok iszonyú jó fejek, segítőkészek, és a diákok is normálisak (értsd: nincsenek elzüllött állatok). Az épület gyönyörű, rendezett - az utóbbi években mindig felújítottak valamit. Ha szeretsz olvasni, akkor azt is érdemes tudnod, hogy óriási könyvtára van az intézménynek. Az elvárások akkorák, hogy nem rokkansz bele a tanulásba, mint mondjuk egy Szent István szintű suliban, tehát marad időd sportolni és pihenni is - de ez nyilván egyénfüggő.

Mindenesetre, csak ajánlani tudom ezt a helyet :)


(Ha bármi egyéb kérdésed van, írj rám nyugodtan)

2016. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!