Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az írásomról...

Mi a véleményetek az írásomról? HP

Figyelt kérdés

Írtam egy Harry Potter történetet, és készítettem egy weboldalt ahova felraktam. Azt szeretném kérni, hogy akinek van ideje, az bele tudna olvasni? Várok hideget-meleget egyaránt. :) Ez az első írásom, de én nagyon bénának érzem, főleg ezért is kérek véleményeket.


[link]



2016. dec. 6. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hallod szerintem Voldemort nem gondolkodott ennyit :D
2016. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D Úristen mikor megláttam, hogy jött egy válasz remegve nyitottam meg, mondom most biztos szarrá fognak alázni mert borzalmasan írok (tudom, tisztában vagyok vele), de ez a válasz nagyon feldobott. Hát igen, meglehet, hogy kevesebbet gondolkozott :D
2016. dec. 6. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Esküszöm nekem tetszik, mindig is kíváncsi voltam mi játszódhat Voldemort fejében. :D De tényleg jó lett, bár lehet az első jól mondta, hogy ennyit azért ő nem gondolkodott. :D Elolvasnám a többi részét is. Úgy alapjaiban rendben van.
2016. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretnélek megsérteni, de ez pocsék.


Erőltetett, giccses, értelmetlen jelzők, szókapcsolatok. ( „döbbenet lágy csóváját”, „takarni meglepődöttségét”…)

Nem vagy tisztában a mondatvégi írásjelek használatának szabályaival. ( „- Folytasd.” – ide felkiáltójel kellene; „mert jobb voltam náluk.” – ide nem kell pont; „- Mégis miért?” veszzőhiány… )

Suta, nevetséges fogalmazás. ( „Próbáltam leplezni kíváncsiságom eredetét…”, „…meggondolatlanságból tesznek meggondolatlan tetteket…”


És ráadásul olyan orbitális helyesírási hibák vannak benne, amikért engem alsó tagozatban megbuktattak volna!

(felnőj, Mos, ökölbeszorult…)

2016. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez tényleg jó, bár volt benne egy dolog, hogy Dumbledore nem bízott benne annyira mint a többi tanár-Dumbledore volt az aki a Roxfortba vitte és bízott benne és hitte azt hogy egy nagyhatalmú jó mágus lesz belőle.

De amúgy tényleg jó lett, tetszik.

Garatulálok!

2016. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

"Most inkább a hitetlenség és a döbbenetet láttam a szemében", "Mindig az a nyamvadt árvaházat juttatta eszembe" -Ragozás!!!


"Az idegeim remegtek" :D ez vicces... gondolom nem annak szántad.


hálókörzet -Az mi?


" Elértem a mardekár bejáratát" -Mardekárnak van bejárata? (én értem, mire gondolsz, de ezt így akkor sem lehet leírni)


"...az meg rátett egy pluszt..." -Mi van?


"netán felém kerekedik" -Fölém az a felém. Nem mindenhol mindegy, hogy fel vagy föl.


Eddig bírtam. Véleményt szeretnél? Érthetetlen, kaotikus, tele tőmondatokkal. Mondatok tagolása rossz.

Rossz.

2016. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de azért vannak benne furcsaságok. Nem tudom ki lehet ez a lány, de ha valami a történet szempontjából fontos esemény lesz vele kapcsolatos akkor azt már harry és dumbledore a 6. részben biztos kiderítették volna.Én sose szerettem az ilyen fanfict szerűségeket, mindig valami -az eredeti sztori szempontjából- hülyeséget tartalmaznak. de bevallom, ez tetszett és ha jól levezeted (figyelve a részletekre) még jó is lehet. én kíváncsi lennék a folytatásra.
2016. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Azt azért észreveszitek, hogy a negatív vélemények valamilyen rejtélyes oknál fogva mind le lettek pontozva...
2016. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szerintem ügyi vagy:)

Folytasd nyugodtan, ne tántorítsanak el a negatív kritikák, írj a saját szórakoztatásodra és még akkor is megérné folytatni ha csak 1-2 embernek tetszene, mert ez azt jelenti hogy vannak emberek akik várják azt amit te kitalálsz. Hajrá!;)

2016. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!