Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú a suliból ő...

Tetszik egy fiú a suliból ő kettővel fölöttem van hogy mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ő mennyi? Van vmilyen kapcsolat köztetek? Úgy értem szoktatok beszélgetni vagy ilyesmi? Esetleg látod, hogy ő is érdeklődik irántad?
2016. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12 vagyok, ő 14, hát nagyon nem szoktunk beszélgetni,estleg hogy hogy vagyunk ,de mindig köszönünk egymásnak és rámmosolyog.
2016. dec. 8. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Mikor én voltam annyi nálunk ez úgy működött, hogy egyik barátnőm odament az ő haverjához és megkérdezte, hogy nem e tetszek neki :D nem tudom mostanában, hogy szokták az ennyi idősek, de írj rá faceen vagy többször menj oda hozzá próbálj vele beszélgetni és hátha kialakul benne is vmi :)
2016. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot😙,csak nincs olyan osztálytársam aki ismeri vagy beszélget vele.Facebookon meg nem vagyunk ismerősök mert nincs neki.😞
2016. dec. 9. 16:45
 5/5 Mindenjó ***** válasza:
Nehéz.... 12 ? Fiatal de valamikor el kell kezdeni... Barátkozz vele ismerd meg jobban satöbbi tehát legyél vele nagyon jóban ha foglalkozik veled mint barát csak szimplán mond meg... egy beszélgetés közben vagy ha szomorú vagy és megvigasztal stb.
2017. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!