Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szokatlan helyzetben...

Nagyon szokatlan helyzetben vagyok. Miért féltem betegesen az apukámat?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, kb. alsós korom óta betegesen féltem az apukámat. Az anyukámat is féltem nyilván, de őt csak egészségesen. Viszont amennyire apukámat félten, az szerintem már nem normális. Ha a házban nem egy helyisegben vagyunk, akkor 5 percenként ordibálok, hogy "Apa, jól vagy?", reggel 5 órától kezdődően (5 órakor én már ébren van, én még aludhatnék egy órát, de nem merek, mert féltem apukámat), nem akarom elengedni dolgozni, ha elmegy a boltba, ami pár lépésre van, akkor már egy csomóba van a gyomrom, és ha 5 perc után nem ér haza, akkor felhívom. Ha ő dolgozni van, én meg iskolában, akkor párszor onnan is felhívom, hogy megtudjam, jól van-e. Ha nem veszi fel a telefont, akkor teljesen kikelek magamból, őrjöngök és sírok. Többször volt már olyan, hogy nem vette fel a telefont, és a rendőrséget akartam értesíteni az eltűnéséről, csak a családom érthető módon nem engedte. Nagyon szeret engem az apukám, de most már neki is elege van ebből. Azt még megjegyzem, hogy sok olyan barátom van, akiknek meghalt az apukájuk, volt, akiét ismertem is. Idáig nem fordultunk ezzel szakemberhez, szerintetek kellene? Mi a teendő, mert ez már nem állapot, tönkremegyek én is a sok stressztől, ráadásul az utóbbi két hétben úgy felerősödött ez a féltés, mint állat.

2016. dec. 11. 06:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!