Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jól írok?

Szerintetek jól írok?

Figyelt kérdés
[link] nézzetek bele :)

2016. dec. 13. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A fenét nem érdeklik a marhaságaid, de szemantikailag rendben van.
2016. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes ez a sok szmájli, elveszi a komolyságát, de egyébként biztos jó lesz.
2016. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Biapernys ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :)
2016. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. dec. 13. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy jól írsz. Túl sok a tőmondat, így nem gördülékeny a szöveg, illetve a hangulatjelek ilyen mennyiségben feleslegesek. Egy-két karakter formátumú (tehát nem emoticon) :D, :), :( is megtenné a hatását, hidd el.


A helyesírásod után is van némi kívánnivaló, de ha Ausztriában élsz, és nem használod a magyart (írásban) napi szinten, akkor el tudok nézni olyanokat, hogy a hónapokat meg a tantárgyakat nagybetűvel írtad. De azért az a "hagy" legyen "hadd", és az a "megszeretné tudni" legyen "meg szeretné tudni." Még ki tudnék emelni néhány helyesírási hibát, de én lusta vagyok, te meg valószínűleg nem vagy kíváncsi rá.

2016. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2016. dec. 16. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!