Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nincs bennt a hàzba víz amiòta ide jöttünk.Csak kinnt a kinti csapon de most màr az is sűrűn befagy.Most hogy kisbabànk van rettent nehéz hogy melegíteni kell a vizet.Ami a legszörnyűbb hogy ha a férjemnek meg említem akkor kiakad hogy ne szòljak bele ez az ő dolga.Majd elrendezi mindig ezt a vàlaszt kapom meg hogy ne szòljak bele.Azt mondta hogy behúzzuk a vizet csak valahogy nyàr òta nem iparkodik vele.Arra fogja hogy nincs idelye.Pedig màr többen is felajánlották hogy segítenek neki.Megvan minden a víz behúzatàsàhoz meg vett mindent csak az a baj hogy nem csinálja.Most hogy jön ki a védőnő a babàhoz majd én szégyenkezek hogy ha fürdetni akarja a babàt nem is tudom mit mondjak így neki.Plussz ha kezet akar mosni vagy valami.
2016. dec. 14. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor csináltasd meg mással, a férjedet meg b*zd pofán ha kiabál veled és küld el a q*va anyjába...


Röviden ennyi :D

2016. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!