Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm utál! Mit tegyek?

A barátnőm utál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek hazudtam arról hogy van pasim pedig a kèpeket netről töltöttem le, de ő ràjött. Nagyon megharagudott rám, ès kibeszèlnek engem a másik barátnőjèvel!!! Èn nagyon megbántam, de hogyan bèkítsem meg? Kèrlek segítsetek!!!!


( Normális válaszokat várok pls )



2016. dec. 19. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: 'megbántam, hogy hazudtam neked, ostoba vicc akart lenni, kérlek bocsáss meg!'

- így ez egy próbát megér, ha nem bocsát meg teljesen, elveszítetted a barátnődet.

Hazudni, mást becsapni nem szabad, mindig visszaüt.

2016. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpröbálom....hátha...
2016. dec. 19. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd ha baráti empátiájából adódva megbocsájthat neked, de valószínűleg elég negatívan tekinthet rád azután, mert elég fura 'vicc', én nem igazán értem, mi a poénos benne:)
2017. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-ha*, kivonom az előbbi szövegből
2017. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg viccnek szántad, akkor az a vicc akkor is működött volna, ha egy tipikus ismert férfi modellről, vagy énekes sztárokról mutattál volna képet, akire ránéznek és akkor közvetlenül lejön, hogy "ez egy vicc".


Más esetben utólag nem úgy jön ki, mintha viccből hitetted volna el velük, bár ha igen is, sz#r vicc:)

2017. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!