Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Széles hát--->nagy vállak,...

Széles hát--->nagy vállak, hájas has, kis csípő?

Figyelt kérdés
Szóval aránytalan a testem... a nagy vállaimhoz képest a csípőm túl kicsi. Ha mell alatt nézem akkor azt mondanám, hogy szép az alakom. De ha az egészet látom, akkor csak a nagy hátamra lehet koncentrálni. 165 centi és 60 kiló vagyok. Lány... Olyan a hátam, mint egy féfié és így a látvány nagyon fura... semmivel nincs problémám csak a hátammal és a vállammal... (Lehet, hogy nagy baromságot kérdezek) Lehet- e kisebbíteni a vállamat és a hátamat valamilyen módon??

2016. dec. 26. 17:50
 1/2 anonim válasza:

Szia.


Ez engem is érdekelne hogy lehetne a hátat és a vállakat kisebbíteni. sajnos alapból ezeket a csontszerkezet adja :/


Nekem is széles hátam és vállaim vannak, 163 cm vagyok és 48 kg. a csípőm férfiakat megszégyenítően keskeny, neked biztosan szélesebb a csípőd, úgyhogy kérdező,vannak nálad aránytalanabb testűek is, mint pl én.


L

2019. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült 10 kilót híznom úgyhogy már a hátam a legkevesebb 😂
2019. okt. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!