Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legtöbb tizenéves lány...

A legtöbb tizenéves lány miért gondol olyan sokat magáról, amikor semmi alapja nincs?!

Figyelt kérdés
Figyelem hogy mindig fennhordják az orrukat,na de mire?!Olyan jó tanulók,vagy nagy titkok tudói,vagy mi?Esetleg tizenéves lányok is válaszolhatnának,hogy mire vagytok olyan büszkék?!
2010. máj. 3. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb tizenéves fiu mért gondol olyan sokat magáról, mikor semmi alapja? OO
2010. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek!Köszi
2010. máj. 3. 21:15
 3/13 haggyámán ***** válasza:
100%
Mert tizenévesek, ki fogják nőni.
2010. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja... vagy kinövik, vagy nem. Lásd: Kiszel Tünde. Nem tud felmutatni semmit, aztán mégis úgy csinál mintha legalább az AIDS-re talált volna gyógymódot.

Szegény kislánya, mi lesz belőle ha egy ilyen nő neveli?

2010. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
öh hát ez nagyon egyszerű: figyelem és szeretethiány..szeretnék ha legalább néha velük is foglalkoznának...és mivel valszeg még ezt úgyse tudják elérni h sztárnak tettetik magukat, tovább mennek....szóval ezért.
2010. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolják szépek, elnézik a körülöttük levőket, és büszkeség tölti el őket. Majd ha reggelente a gyereket viszik oviba, utána munkába, nem lesz ilyen nagy az arcuk.

Amúgy nem mindegyikük ilyen, engem személy szerint sokkal jobban zavarnak az 50-es éveikben járó traktor alkatú, tokás nőcik, akik elvárják, hogy a súlyfölöslegük miatt adjam át a helyem... Hát nem adom, mert ápolónő vagyok, zsenge korom ellenére, és iszonyat fáradt.

2010. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az elsőnek is igaza van, mert a fiúk egy részére is jellemző ez az orr fennhordás.
2010. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 vagyok... És nekem annyira furcsa, és idegen, hogy a többiek már piálnak, drogoznak, buliznak, meg fűvel-fával...

-.-"

Elég szánalmasnak tartom őket...


De, ha így jó nekik, majd meglátjuk, a bokor alatt is jó lesz-e, ahova az általuk, oly' kedvelt "flegmaságuk" fogja vinni őket:D

2010. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Anyádra!!
2010. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Lehet,hogy még nem érte őket semmiféle komoly atrocitás..."a tehetős szülők elkényeztetett gyerekei" gyakorta burokban nőttek fel...ezért elvan szállva magától...DE még ha a szülő tehetős is és ha jól neveli...életre neveli a gyermekét...akkor a gyerek nem lesz egy beképzelt taknyos... és NEM MINDEN 14 - ... ÉVES VAN ELSZÁLLVA MAGÁTÓL ... sokan küzdenek önbizalom hiánnyal
2010. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!