Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi varhato? Elegge be vagyok...

Mi varhato? Elegge be vagyok tojva .

Figyelt kérdés
Nos foldrajzbol kaptam 1 egyest! Suliban szunet elotti utolso 3 nap volt es halal komolyan meg 3 temazaro allt elottunk. Foldrajzbol volt 5 otosom. De engem feleltetett a tanar es mondtam neki nem keszultem.elmondtam miert hogy meg 3 tz es nekem csak 5 van es volt jo par ketes jegyre allo.az a baj 8 van. Mindenbol meglesz az 5 csak nem tom hogy focibol megfogjae adni. Mi dig keszultem csak hat most beszivtam. Mit varjak? Ti tanárkent hogy tennetek?azert csak tudja hogy mindig tanulok

#Adiett
2017. jan. 2. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megadja..a kérdés az, hogy miért parázol a semmi miatt? .-.
2017. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj oda a tanárhoz, és kérdezd meg tőle, hogy az utolsó jegy miatt esélyes-e hogy leromlik a jegyed, és ha igen, tudnál-e javítani. Vagy esetleg felajánlhatod, hogy azt e jegyet átvinnéd következő félévre, és ott javítanál.


Egyébként ha az 1-es mellé van hét ötösöd, akkor az átlag alapján ötös leszel. Az is lehet, hogy a témazáró jegyek súlyozottabban számítanak, mint egy felelés.


De ha esetleg mégis négyes lennél földrajzból, akkor sem dől össze a világ. A félévi jegy nem számít sehova.

2017. jan. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 szerint cselekedj! (Mindig őszintén, egyenesen)
2017. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!