Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék kérni női vélemények...

Szeretnék kérni női véleményeket az adatlapommal kapcsolatosan, amit ide leírtam! Nincs itt képem az igaz! De ez a profilszöveg mennyire jön be nektek első látásra? Kíváncsian érdekel.

Figyelt kérdés

mottó: Két ember között a legrövidebb út a mosoly


Bemutatkozás

Két ember között a legrövidebb út a mosoly, további részletek levelezésben...


13 legjellemzőbb vonásom:


1. kristálytisztán látja dolgozik elérendő céljain

2. felelősséget vállal tetteiért

3. határozottan tud dönteni

4. folyamatosan keresi útját, hogy jobb legyen

5. kreatív

6. folyamatosan tanul és fejlődik

7. mer nagyot álmodni

8. nem panaszkodik

9. pozitívan gondolkodik

10. nem riad meg a kemény munkától

11. mindenben a jót keresi – még a kudarcaiban is

12. állhatatos

13. kitartó


Egyébként pedig tisztára olyan vagyok, mint ez a kis srác:


https://www.youtube.com/watch?v=iEN-kHe5o_Y


Ideál:

Az ideálom:


"Plázákban villogó műkörmös plázacica, aki egyben megrögzött pénzköltő; hisztérika. Mosolyt és kedvességet szökő; évente ad, főzni természetesen nem tud. Érzelmi intelligenciája vetekszik egy éti csigáéval, humorérzéke a béka hátsója alatt virít. Gondoskodási hajlama fordítottan arányos a bevásárlási mániájával, a klasszikus párkapcsolati értékeket (mint: szeretet, gondoskodás, tisztelet, hűség) habzó szájjal neveti ki..."


Kedvenc szavai: Micsi, szupcsi, köszcsi, ááljjcsi, telcsi...


Természetesen a 2016-os regisztrációjú "nekem senki se felel meg" típusú hölgyek előnyben...


Viccet félretéve, mikor kelted fel a figyelmem:


Őszinte leszek. Szeretem a csinos és igényes hölgyeket. Nagy rajongója vagyok a szépségnek. Viszont a szépség általános, mindenhol jelen van és nem csak a csinos, ápolt és igényes külsőt jelenti. A külső első benyomásnál fontos, de ezerszer fontosabb az elbűvölő személyiség, ami az igazi szépséget hordozza...


A visszafogott de egyben szexi kisugárzás lehengerlő; tud lenni. Bájos kedvességgel párosítva pedig igazán ellenállhatatlanná tesz, és engem ezzel tudsz levenni a lábamról!


Mikor fogsz érdekelni:


1. Ha kedves és sokat mosolygós vagy

2. Ha szeretsz igazi nő lenni egy kapcsolatban és elvárod, hogy a férfi FÉRFI legyen

3. Ha külsőleg igényes vagy magadra... és itt nem a szőke és szilikonmell effektre gondolok...

4. Nem várom el, hogy 3 diplomád legyen - de csak akkor fogsz érdekelni, ha pozitív életszemléleted és empatikus személyiséged van

5. Az sem érdekel, ha nem vagy mesterszakács.. de ha csak a kockás knorleves a specialitásod, a rajongásom rövid ideig fog tartani...

6. Normális, hosszútávú kapcsolatot keresek - így az ingyen wellnesszezők kíméljenek meg..


Most komor tekinteted van, vagy mosolyogsz?

...

...


Ha azon kapod magad, hogy mosolyogsz, tedd a következőt:



...

...

...


Írj!



2017. jan. 4. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
En oszinte leszek. Nekem annyira hosszu volt, hogy el se olvastam. A vege viszont jo. En mosolyogtam :D
2017. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!