Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mintha nem éreznék semit....

Mintha nem éreznék semit. Németországban élek és minden olyan üres. Miért van ez a érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy átlagos 15 éves srác vagyok külföldön élek németországban.

Mielöt ki mentünk akor Pécsen éltem egészen 12 évet.Mindenem ott meg volt barátok és a érzés hogy....élek.Mikor ki mentünk nagyon (sok rosz dolog ért engem).Nem vagyok rá büszke de sajna voltak ön gyilkosági gondolataim is.Igen voltam már szciólugusnál de nem segítet.5hetet jártam utána ki kértem magam mert nem látam már értelmét járni.

Most vagyok 3.éve németben lasan 16éves leszek és ügy érzem magam mindig mintha nem éreznék semit...nem tudom meg magyarázni de olyan üresnek ézem magam.Mintha nem tudnák érezni semit mint ha nem látnék semi szépet a világban mindazelöt mindent olyan..."burusan" látok.Pedig nincs rosz sorom a új iskolábam (régiböl kiléptem) mondhatni van 1magyar osztálytársam és pár magyar barátom söt van egy magyar tanár is a iskolában.De mégis minden olyan üres.

Utálom magam sajnáltatni de most ügy érzem magam mint egy doboz.Mindenem meg van és nincs is panaszom de mint ha valami hiányozna.


Mindegy szerintetek hogy tudnám elnyomni eszt az érzést?


Üdv:15/f



#üresérzés #németországiélet
2017. jan. 7. 03:00
 1/10 anonim válasza:
Kamu, ma már volt ilyen!
2017. jan. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sok ilyen kérdés van nap mint nap ez sokadik közülük gondolom.
2017. jan. 7. 03:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem magyarokat keresnel baratnak, hanem nemeteket, ha abbahagynad a rinyalast, boldogabb lennel.

Talald meg a jot, mindennek van egy jo oldala, egy jo indoka, egy jo kovetkezmenye.

Ugy erzem, te mindenben a rosszat keresed, es emiatt erzed magad aldozatnak. Hidd el, az ilyen rinyalos fajtaknak mint te is, mindegy, hol elnek, te Pecsett is boldogtalan lennel mara.

A "szciólugusnál" pedig nem lehet ot het alatt eredmenyt elerni, nem kellett volna kihisztizned magad onnan. Legalabb feleves terapia kellene neked, vagy csak ket egyforma pofon, hogy magadhoz terjel.

2017. jan. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló utolsó mondatát támogatom: egy jó nagy atyai pofon kéne neked, Pistike, hogy végre abbahagyd a nyafogást.


Sajnáltatod magad, panaszkodsz, mint egy fürdős kürva, ahelyett, hogy elkezdenél élni. Barátokat kereseni (nem, nem csak magyarokat!), hobbit keresni, sportolni, bármit, amivel értelmet adnál az életednek.

2017. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 és #4 Nem csak magyarokal barátkozok persze a németekel is.Az a igaszág hogy ha csak a negyedét kellet volna át élnetek amit nekem kellet akor nem lenne akora a szátok de persze aki nem tapasztal azzal nem tok mit csinálni.Meg volt már atya pofonom már és lehet hogy igazad van lehet hogy kell még egy nekem a szciólugusal kapcsolatben meg a javaslatára kértem ki magam szóval a szciólugus mondhta hogy szerinte hagyam abba a járárást.Ahogy már mondtam utälom én is a ön sajnálatot pontosan azért kérek tanácsot töletek.De azért köszönöm a válaszotokat.
2017. jan. 7. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:

"ha csak a negyedét kellet volna át élnetek amit nekem kellet akor nem lenne akora a szátok"


Látod, Pistike, ez a baj. Sajnáltatod magad, akkora világfájdalmad van tizenöt évesen, hogy csoda, hogy élsz még. Ne röhögtess. Hagyd abba a picsogást!

2017. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 1.Nem pistinek hivnak

2.Kiemeltél egy dolgot a szövegböl és azzal dögölöd az orrom alá.

3.Látszik hogy te shoha sem voltá ilyen helyzetben amiben engem raktak könyü úgy okoskodni.Ha majd ha te is ilyen helyzetben kerülsz mint én akor legyél okos.

2017. jan. 7. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Voltam én ilyenebb helyzetben is. Akkor sem picsogtam. De megértem, hogy neked olyan hű de rossz, mint senki másnak a világon.
2017. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, persze, soha senki sem volt még rossz helyzetben. Lehet valaki valahol éhenhalt, valakit kiraktak otthonról és most nincs hol laknia, valakit megerőszakoltak, valakinek a szülei meghaltak, valaki elveszítette a karját, esetleg a lábát, van aki rákos és kórházban tölti utolsó perceit, de mindez semmi ahhoz képest ami veled történik.

No mi az ami annyira a lelkedet nyomja? Nincs meg az új teló? Kiscsaj szakított veled? Anyuci azt mondta, hogy meg kell a házidat írnod bulizás előtt?

Csak sajnáltatod magadat. Mindenkinek vannak mélypontjai, mindenki átment valami rossz dolgon, de ha csak azt mondogatod, hogy senki sem tudja, hogy neked milyen rossz, akkor csak figyelemhiányos, életképtelen kis hisztis takonypóc vagy. Ennyi. Növessz egy párat és nőj fel, mert ezt a picsogásodat nem fogják az emberek sokáig tűrni. Nem 8 éves vagy.

2017. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én megértelek, ezt hívják honvágynak, mindenki átesik ezen, mikor külföldre költözik kb 2 évig van ez az állapot,meg kell találnod a jó oldalát akár felfogni úgy mint egy kalandot, akár úgy hogy tökéletesen meg tudsz tanulni egy nyelvet, bármikor hazaköltözhetsz, viszont egy külföldi tapasztalat által fejlődsz.
2017. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!