Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit fognak hozzá szólni a...

Mit fognak hozzá szólni a barátaim /ismerőseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elszeretnék kezdeni videózni/vlogolni, ötletem is van, hogy miről. Viszont nem tudom, hogy a barátaim ill. ismerőseim mit szólnának hozzá. Tudom ne adjak mások véleményére, de szerintetek nem fogják gáznak tartani? Vagy pl ha nem lesz olyan nagy zenettsegem (nem is arra megyek, hogy nagy legyen a nézettségem, inkább, hogy legalább pár embernek ezzel tudjak segíteni ) akkor nem fognak emiatt lenézni?xd

Jó igazából mindent megbeszélek Velük, meg valószínűleg támogatnának is, de azért mégis, egy kicsit gáznak érezném én is magam, ha nem úgy jönne a dolog, utána meg már hiába törölném le a csatornám, ha már látták ismerőseim közül páran.

Na értitek.

Ti mit gondoltok erről?



2017. jan. 7. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy

a) borzasztóan ciki, ha olyan barátaid vannak, akik emiatt lenéznének,

b) borzasztóan ciki, ha te azt tartod a barátaidról, hogy emiatt lenéznének.

2017. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is youtube-os vagyok amiért videós vagyok még több barátom van.
2017. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16 évesen nem hiszem, hogy folyamatosan fenn tudnád tartani az érdeklődést. De azért természetesen próbáld meg.
2017. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!