Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az ismerőseim/családom/barátai...

Az ismerőseim/családom/barátaim hogy viselné? L

Figyelt kérdés
Öngyilkos akarok lenni. Két éve tartom a fejemben a gondolatot. Eljött az, hogy végleg betelt a pohár... de a fent említett emberek miatt kétségek lettek bennem.. mégsem olyan könnyű megtenni, mint hittem. Pedig ha ők nem lennének, simán menne... szerintetek mit éreznének?:s 17/L
2015. ápr. 15. 14:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én például megutáltam az "öcsém", számomra nem is létezett soha.
2015. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én egy lány miatt gondoltam erre.


Butaság! Keress az életben valamit amit szeretsz!

2015. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 az öcséd is ezt tette?
2015. ápr. 15. 14:21
 4/12 anonim válasza:
Ha nem hagyod, hogy segítsenek, úgy nem lesz jobb drága. 24f
2015. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Bármekkora szél is kevés annak, akinenk nincs egy kiszemelt kikötője"

Miért nincs vmi normális, nagy célod, és kötöd le magadat éjjel, nappal annak a megvalósításával?

Ne a nagy kudarcok vezessék az életedet, hanem az óriási célok!

Fel a fejjel. Hullából van sok. Céltudatos, küzdő szellemből egyre kevesebb

2015. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy azok fenyegetőznek öngyilkossággal, akik akarat-gyenge, bármilyen teljesítményre képtelen emberek. Pl. fiatalon dagadtra zabálják magukat, iskolában rosszul tanulnak, nem járnak emberek közé aztán meg csodálkoznak, hogy szar az életük. Amikor pedig szülei nevelni akarnák, akkor meg elkezdenek öngyilkossággal fenyegetőzni. Ez elég durván szemét húzás!


Ha szüleid nem utolsó lumpenek, akkor nagyon szemét dolog azon még csak gondolkodnod is, hogy vajon mit éreznének!

2015. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
elhiszed nekem, hogy akkor se menne? az írásodból nem sugárzik az az erő ami kell hozzá.
2015. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 namixar válasza:

szerintem biztosan össze lennének törve. beszélj velük! az öngyilkosság végleges dolog, nincs belőle visszaút, nem gondolhatod meg magad. próbálj meg inkább változtatni azon, ami miatt gondolkodsz rajta.


beszélj valamelyik barátoddal vagy családtagoddal a dologról, vagy ha úgy érzed, nem tudod nekik elmondani, keress szakembert! sokszor könnyebb egy "pártatlan" idegennel beszélni ilyesmiről.


próbálj meg kimászni a rossz helyzetből, amiben vagy, hidd el, ha a családod/barátaid tudnák, min mégy keresztül, segíteni akarnának, és ha tényleg megtennéd, nagyon ki lennének akadva. valószínűleg hibáztatnák is magukat, amiért nem látták a jeleket.


akármi is a baj, mindig van kiút, ha nem is azonnal, de akár idővel. ne dobd el az életedet, jól jöhet még! :)


(a fentebbi válaszolóktól meg megkérdezném, hogy ha holnap kiderülne, hogy ez a lány megölte magát, hogy éreznétek magatokat? minden ilyen dolgot komolyan kell venni, mert nem tudhatod, hogy nem az)

2015. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6 sose voltam kövér és általános iskolában is mindig kitűnő tanuló voltam. Vannak barátaim.. csak egyre inkább azt érzem, hogy elhanyagolnak, én vagyok a pótkerék, aki soha nem szükséges.. ha bárkinek bármi baja van, én mindig ott vagyok., ha nekem van bajom, mindenki otthagy.. kihasználnak, tönkretesznek.. apám egyáltalán nem foglalkozik velem, nem is tudom mikor láttam utoljára.. akit szeretek, állandóan megbánt, eltapos... stb...
2015. ápr. 15. 15:15
 10/12 A kérdező kommentje:
#8-as nagyon köszönöm<3
2015. ápr. 15. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!