Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Lányok! Titeket zavar ha egy férfin "van mit fogni"? Nem az az átlagos TV-s kigyúrt test.

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki és normális nem :)
2010. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nekem kifejezetten tetszik.

Mondjuk rajtam is van mit fogni.

2010. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ennek örülök :) máris szebb a napom
2010. máj. 4. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy idoben a kicsit dagibb sracok voltak az idealjaim. :) Most ez annyiban valtozott, hogy szeretem, ha izmos is hozza, de az izmok melle nem zavar, ha zsir is tarsul, persze azert ne 150 kg legyen.
2010. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttem a barátommal, egy deka felesleg sem volt rajta. Azóta hízott 15 kilót, lett kis pocakja meg hát kigömbölyödött na. :D Nekem jobban tetszik így, és jobb is hozzáérni, szeretem gyűrkészni. :)
2010. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt forma fittnes model parom, volt testepito, es volt olyan aki sportos es kicsi van rajta.

Az utolo sokkal jobb!!! :) A ferjem is ilyen.

A termeszetes sokkal jobb!

2010. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az izmosak olyan.... nemtudom :S inkább a pocakosabbak mert azok jó fejek és nem bunkók(jó van egy pár..) de én inkább normálisakat ismerek.

na a nagy disznók más esetek. :S az nem egyenlő a pocakosokkal (nálam)

14/L

2010. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kifejezetten nem...

Persze ne guruljon, de milyen lenne már, ha mondjuk a strandon a pasimat bámulnák meg nem engem...XD


Kisebbségi komplexus befigyelne...


Meg, ha van mit fogni, sokkal kellemesebb hozzábújni a fiúdhoz, szerintem:D


L/14

2010. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!