Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pályaválasztással kapcsolatban...

Pályaválasztással kapcsolatban, mivel foglalkozik egy mérnök?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam, hogy milyen szakmát szeretnék, hova akarok menni továbbtanulni. Ezért is lenne az a kérdésem, hogy ha esetleg mérnöknek mennék, akkor miben kell nagyon jónak lennem, mik szükségesek hozzá. A rajzolásban nagyon jó vagyok, ezért is gondolkoztam el ezen a szakmán. Szeretném ha előnyeit, hátrányit leírnátok, mert mindenre kíváncsi vagy. :-) Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 10. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Eyg mérnök rengeteg dolgot csinálhat, ez többek közt attól is függ, hogy milyen mérnök.


De egy dolgot nem csinál, nem rajzol, legfeljebb tervez valamit, de ott nem a rajztehetség a fontos, hanem az ötlet!

2017. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha erdekelnek a muszaki cikkek, es azoknak a mukodesuk, szerettel legozni :D, akkor tanulj menj muszaki iranyon.
2017. jan. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyrészt tervez, kivitelez (a tervezés megvalósítása), üzemeltet/fenntart. Vannak ezen a vonalon is managerek és értékesítők is.


Azonban ha fizetés miatt érdekel a mérnöki szak, akkor ne vedd egy kalap alá az összes szakot.

Normális fizetést a gépész, villamos, mechatrós és informatikai mérnök kap. A többi sajnos erősen le van szakadva ilyen szempontból. (Az esetek többségében). Sőt van ami kifejezetten rossz bért is ad.

2017. márc. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!