Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jósok valóban igazat mondanak?

A jósok valóban igazat mondanak?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még, de lehet h elmegyek. Azt tudom h fél évre mondják meg h mi fog történni. Mik a tapasztalatok, megmondják az jövőt, aki volt az írjon, h valóság v átverés?Mennyibe kerül?
2008. okt. 8. 18:09
 1/7 anonim válasza:
85%
Lódítás az egész! A jövő nincs előre megírva! Ezek csak arra mennek hogy, lehúzzák az embereket! Teljesen felesleges elmenned semmi értelme nincs, baromság az egész!
2008. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
én nagyon babonás vagyok,és sok dologban hiszek.a barátnőm kb egy éve elment egy jósnőhöz,pár száz ft-ot fizetett.megjósolta neki hogy néhány hónap mulva,max egy éven belül,ujra (másodszor) is teherbe fog esni,és a baba kislány lesz.Nos az igaz lett hogy teherbe esett,mert most fog szülni novemberbe,de KISFIA lesz,és nem kislány,ahogy jósolta a nő.Már van egy kisfia.szóval nem tudom hogy mennyire igaz,és hogy melyik fele igaz a jóslásnak.De amuyg engem is érdekel,és én is szeretnék elmenni,csak a hol én lakom kb fél órára,van egy jósnő (szoboszlón),de ott 5000ft.de viszont egy ismerősöm szoboszlón volt,és 5000ftot fizetett,és minden ugy alakult ahogy megjósolták neki.szerintem ez is jóstól függ.
2008. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de még várok válaszokat!
2008. okt. 9. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne higyj nekik!Én voltam a Frabatónál,Lui Padrénél és számtalan nevesincsnél is,mondanom sem kell,hogy semmi nem jött be egyiknél sem!Ha látja,hogy vmi nagyon furdal,akkor azt fogja mondani,amit hallani akarsz!
2008. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
57%
2. válaszadó vagyok.nem kell elhinned,én csak leirtam amire kiváncsi voltál.Én látom és tudom hogy igazat mondott az egyik jósnő,már látom hogy ugy alakulnak a barátnőm dolgai ahogy mondták...
2008. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Egy jós akkor jó, ha remek pszichológus, és rájön, mit szeretnél hallani.


Amúgy egyértelmű: ha nem tudja előre a lottó 5-öst, akkor nem jós. Tehát pénzt sem kell kérnie tőled.


És jóshoz úgy kell menni, hogy simán odamész (bármikor, amikor félfogadása van), és kopogsz. Ha kiszól, hogy 'ki az' - akkor NEM jós. Nem vicc.

Utána pedig egy szót sem kell szólnod. Tudni fogja a neved, minden adatod, és azt, hogy mit szeretnél.

Ha mond valamit, arra sem kell válaszolnod. Bólintani sem. Úgyis tudja, mit válaszolnál.


Ha ebből valami nem stimmel nála, akkor NEM jós.

2008. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a jósok általánosságokat mondanak mely igaz lehet minden embernek.Pl: utazás elötted,persze minden reggel mész a melóba,találkozol egy igazi férfival,vigyázz, mert betegség fenyeget stb
2008. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!