Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Benchee kérdése:

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Az összes osztálytársam jó tanuló kivéve párat.Ezt még úgy ahogy elnézem, hogy szar tanuló vagyok.Erre oda fogok figyelni.Ma a telefonom beleesett a WC-be.Ezt TALÁN még elnézem.Dédim 2 éve meghalt.Ezt is elnézem...Rosszul vagyok, de nem merem senkinek sem mondani, mert senkiben nem bízok meg.Még a barátnőmben sem.Nem akarom hogy úgy lásson hogy szomorú vagyok, vagy sírok.Ez miért van?úgy érzem nincs sok időm hátra...Miért csinálja ezt velem a jó Isten?! Én vagyok ennyire szerencsétlen?Nem voltam egy rossz gyerek.De azért nem voltam a legjobb sem.Nagyon kivagyok.Most nem sajnáltatni akarom magam hanem valahova leírni hogy megnyugodjak.

#Szerencétlen
2017. jan. 18. 14:00
 1/1 anonim válasza:

Tovabbra is legyel jo ember, legyel kedves mindenkivel, segíts másokon, es elobb utobb meg fogod kapni a jutalmadat a josagodert

masreszt neked is jobb erzes lesz ha valakin segitettel, jot tesz a leleknek :)

Minik maradj meg embernek!

2017. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!