Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megmenekülni...

Miért nem tudok megmenekülni a haláltól?

Figyelt kérdés
Jön a kaszás, de nem tudom megkérni hogy ne vigye el az adott simet. Mindent úgy csináltam ahogy le van írva. (sims2)

2017. jan. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell lennie egy simnek aki kimagaslóan jó kapcsolatot ápol az adott simmel. Így ő tud a kaszással alkudozni. De ha nem akarod, hogy meghaljanak a simjeid, kapcsold ki az öregedést (ctrl+shift+aging off), vagy szerezz olyan ,,tehénfát" (karrierjutalom). Vagy esetleg olyan ,,haláltelefont" és azzal támassz fel embereket (karrierjutalom). Nem tudom, milyen kiegészítőid vannak. Szóval azt sem tudhatom, mik állnak rendelkezésedre. (ctrl+shift+UnlockCareerRewards). Ha pedig fiatal simjeid halnak meg, pl. azért mert éheznek, akkor ctrl+shift+maxmotives. Én ezek után még a motivedeCay off kódót is be szoktam írni. Mondjuk így a játékélmény is elveszik, ennyi kóddal. De én azért játszom, mert érdekes koncepciójú családokat alkotok, aztán gyönyörködöm bennük. Így pedig mindent gyorsan meg tudok csinálni. Remélem segítettem. :)
2017. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Honnan kell megvenni a halott telefont??
2021. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!